Tělové zábaly, bahno

Detox & Lymfa - jílový, tělový zábal- PRÁŠKOVÝ

Novinka
Detox & Lymfa - jílový, tělový zábal- PRÁŠKOVÝ
DETOXIKACE, PROKRVENÍ, LYMFATICKÝ SYSTÉM Výjimečný detoxikační zábal, proniká hluboko do těla, je nápomocný při odstranění mrtvé kůže, absorbuje toxiny a chemikálie. Prokrvuje, osvěžuje unavené tělo a zrychluje metabolismus. Sopečný jíl
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 300,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 300,00 CZK
Obsah
  • Podrobný popis
Svrchní vulkanogenní černé jíly těžba se nachází asi 30 metrů pod povrchem země, kde si po tisíciletí uchovávají svou sílu bez znečištění.
V dnešní době všude přítomných chemických prostředků se nemůžeme divit nepříznivých efeků těchto látek. Ty se usazují v našem těle, a způsobují nejrůznější onemocnění nebo kožních projevů.
Všechny druhy tělových zábalů okamžitě čistí pokožku, zlepšuje krevní oběh, pomáhá v procesu regenerace buněk a přírodní látky v nich obsažených mají příznivý vliv na lidské zdraví.
Kromě toho je jíl savý. To znamená, že může absorbovat nečistoty z kůže, prach a toxiny, jedy a chemické látky na povrchu pokožky, které mají ještě dost času, aby se nedostaly do krevního řečiště.
Vzhledem ke svému složení křemen, hořčíku, stroncia, vápníku, železa, uhlíku a černé hlíny hraje důležitou roli v buněčném metabolismu.
Zábaly, a to jak lokálně aplikované, tak zejména celotělové, působí na náš organismus na mnoha úrovních. Dle druhu aplikovaného zábalu dochází k přestupu léčivých látek skrz pokožku do těla a dále prohřátím oblasti dochází k aktivaci látkové výměny v těle.
Buňky spodní vrstvy kůže být pod neustálou "kontrolou" tří minerálů a to hořčíku, vápníku a fosforu, a ty jsou obsaženy v černém jílu a rašelině.

Se všemi těmito funkcemi, není divu, že se černý huminový jíl dostal do lázeňské péče o tělo i pleť.

POUŽITÍ:
Při sezonních virozách, průduškových onemocněních, ušních a krčních potížích, bolestech šíje a páteře
Při problémech se štítnou žlázou, při onemocnění ledvin a také při jaterních a žaludečních potížích
Čistí póry a tím zabraňuje nepropustnosti pokožky
Černá hlína se používaná pro léčbu akné a léčebu plísní. Při pravidelném ošetřování je možné dosáhnout úplného vyčištění.
Huminové zábaly, které jsou již po tisíciletí používány v léčbě chronických onemocnění k celkové detoxikaci.
Prokrvení
Hubnutí
Stimuluje lymfatický a oběhový systém

2x týdně po dobu alespoň 1 - 2 měsíce formou celotělového zábalu, nebo koupele a následně 1x za 4-6 týdnů

ZÁBAL: 15g prášku (2 zarovnané polévkové lžíce) DETOX & LYMFA smíchejte s teplou vodou (2-3 polévková lžíce). Smíchejte v porcelánové nebo skleněné misce a vytvořite lehce roztiratelnou hmotu.
Tu naneste rovnoměrně na celou plochu těla, přikrejte mikrotenovou folii nebo omotejte strešovou folii. Přikrejte dekou a nechejte 20 minut působit.
Poté se osprchujte bez použití mýdla a ješte 30 minut v teple odpočívejte.
KOUPEL:15g (2 zarovnané polévkové lžíce) rozpustěte v teple vodě (40-42°C) v misce a následně přidejte do teplé lázně do vany, ve které si uděláte 20-ti minutovou lázeň. Poté se osprchujte bez použití mýdla a ještě 30 minut odpočívejte v teple.

INCI:
Související zboží
Detox olej
Detox olej
Anti - celul oil
Anti - celul oil
Ajurvédský Kapha olej
Ajurvédský Kapha olej
Kapha sůl
Kapha sůl
Tridosha sůl
Tridosha sůl
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS