Ajurvédské oleje - taila

Ajurvédský Váta olej

Ajurvédský Váta olej
Oteplující byliny, které vyživují a uzemňují Vata dosha. Podporuje vitalitu a sílu. Promazává a podporuje Vata dosha. Dodává klid a sílu.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 18 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 340,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 340,00 CZK
Objem
  • Podrobný popis
Tento omlazující olej je synergická směs osmi bylin, včetně ashwagandha, bhringaraj a anýz. Organické byliny vyživují a uzemňují vata dosha, podporují vitalitu a sílu.
Vata masážní olej je vyroben z organického sezamového oleje. Tento olej otepluje a promazává jemný Vata systém. Ayurveda velmi doporučuje denní samo- masáž pro obnovení klidu a celkového posílení.

Váta se skládá z prvků vzduchu a prostoru. Jakýkoli pohyb v těle vede Váta dosha: polykání, dýchání, nervové impulsy, pohyby svalů, myšlení, stolici, močení i menstruaci.
Váta těží zejména z uzemňování a výživné podpory teplé olejové samo masáže s obsahem oteplujících bylin. Váta také těží z pravidelnosti. Jemný tlak a pevnost při masáži přináší Vátě stabilitu.

INCI: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Withania Somnifera Leaf Oil (Ashwaghanda), Eclipta Alba ( Bhringaraj), Achillea millefolium Oil (Achilea), Valerian Root Seed Oil (Valerian),
Illicium verum Fruit/Seed Oil ( Anise), Citrus limon Peel Oil(Lemon), Ocimum basilicum Oil ( Basil), Tocopherol (Vitamin E)

Související zboží
Regnerační tělový zábal
Regnerační tělový zábal
Detox & Lymfa - jílový, tělový zábal
Detox & Lymfa - jílový, tělový zábal
Tělo a klouby -  jílový, tělový zábal
Tělo a klouby - jílový, tělový zábal
Váta sůl
Váta sůl
Relax sůl
Relax sůl
Vlasový olej Klasik
Vlasový olej Klasik
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS