Nemoci A-Z

Akné

Akné
Ušetříte 100kč balíček obsahuje: 1x 50ml Akné krém 1x 200ml Tea tree tonik 1x30g Akné peeling 1x60ks Manjista kapsle 1x60ks Triphala kapsle
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 1 400,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 1 400,00 CZK
  • Podrobný popis
Akné je nejčastější kožní onemocnění.
Je způsobeno bakterií Propionibacterium acnes (P.acnes ve zkratce). Tyto bakterie žijí na kůži po celou dobu našeho života a mohou vytvářet problém, pokud dojde k uzavření pórů.
Pokud jsou póry zablokovány, přebytečný olej z pokožky se míchá s odumřelými kožními buňkami a vytvoří se zátky. Akné může být mírné, střední nebo těžké.
Těžká forma akné může způsobit trvalé jizvy v pokožce.
Akné se nejčastěji objevuje na obličeji, krku, zádech, hrudníku, ramenách, horní části paží a hýždích.

Co Je To Akné?
Je to porucha, která vyplývá z narušeného působení hormonů a dalších látek v mazových žlázách kůže.

Koho postihuje Akné?
Akné je běžné u mladých dospělých a dospívajících, může se ale objevit v každém věku. U většiny lidí, má akné tendenci odcházet do doby než dosáhnou svých třicátých narozenin.

Jaké Jsou Příčiny Akné?
Hormonální změny u dospívajících
Hormonální změny během těhotenství
Faktory prostředí, jako je prach, znečištění nebo vlhkost
Tlak ze strany těsných přileb, těsných límečků a těsných sportovních oblečení
Nepravidelný peeling kůže
Stres může také vest k akné
Nesprávná strava
Mnoho koření, olejové a těžké stravy

Jaké Jsou Příznaky Akné?
Mezi příznaky akné patří: černé tečky, bílé pupínky, cysty, zarudlé boláky. Akné se může za následek nízké sebevědomí, deprese, tmavé skvrny na kůži a trvalé jizvy.

Jaký Je Vliv Stravy Na Akné?
Obecně platí, že zdravá a vyvážená strava podporuje celkový zdravotní stav organismu. Zdravá strava pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Kdy Volat Lékaře?
Máte-li hodně akné, pak byste měli navštívit lékaře s cílem získat zdravou kůži.

Akné A Ayurveda
Podle Ayurvedy, existují tři doshas jmenovitě Vata, Pitta a Kapha. Nerovnováha v některém z dosha vede k jedné nebo druhé poruše. Hlavně Kapha a Vata doshas jsou zodpovědné za akné.

V Ayurvedě, maz získaný z mazových žláz je známý jako MEDA. Kapha dosha je dominantní v MEDA tkáni, zatímco Váta je dominantní v kůži. Když se Váta zhorší, pak aktivuje mazové žlázy kůže a začne vylučovat lepkavý olej. Přebytek kožního mazu, nebo olej ucpává póry kůže a způsobuje akné.

Jsou Přírodní Doplňky Dobré Pro Zdravou Kůži?
Přírodní doplňky stravy podporují zdravou výživu. Je mnoho přírodních doplňků pro zdravou kůži, ale je důležité vybrat ten, který obsahuje čisté a přírodní produkty.Organic Harmony poskytuje doplňky stravy pro zdravou kůži, které jsou bez jakýchkoliv vedlejších účinků a chemie.

Jaké Jsou Příznaky Akné?
Příznaky akné patří: Blackheads, papuly, whiteheads, pupínky, cysty a uzliny. Akné se může za následek nízké sebevědomí, deprese, tmavé skvrny na kůži a trvalé jizvy.

Jaký Je Vliv Stravy Na Akné?
Obecně platí, že zdravé a vyvážené stravy podporuje celkový zdravotní stav organismu. Zdravá strava pomáhá udržovat zdravou pokožku.

Kdy Volat Lékaře?
Máte-li hodně akné, uzliny, pupínky nebo cysty, pak byste měli navštívit lékaře s cílem získat jasnější kůži.

Akné A Ayurveda
Podle Ayurveda, existují tři doshas jmenovitě Vata, Pitta a Kapha. Nerovnováha v některém z dosha vede k jedné nebo druhé poruchy. Hlavně Kapha a Vata doshas jsou zodpovědné za akné.

V Ayurveda, olej získaný mazových žláz je známý jako MEDAS. Kapha dosha je dominantní v MEDA zatímco Vata je dominantní v kůži. Když Vata dostane zhoršuje pak aktivuje olej žlázy kůže vylučovat další lepkavý olej. Přebytek kožního mazu nebo olej ucpává póry kůže a způsobuje akné.

Bylinné Prostředky Pro Akné
Organic Harmony doporučuje " Akne Care Pack " na akné přírodní léčbou. Balení obsahuje 100% čisté a vegetariánské výrobky. Tyto výrobky jsou bez chemických látek a aditiv.
Související zboží
Aloe Vera gel
Aloe Vera gel
Pleťový detox - akné maska
Pleťový detox - akné maska
Akné krém
Akné krém
Tea Tree  tonikum
Tea Tree tonikum
Manjista
Manjista
Triphala
Triphala
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledAkné