Koupelové detoxikační soli

Pitta sůl

Pitta sůl
Hýčká pokožku, posiluje ji a současně chrání před vznikem zánětů a podráždění.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 200,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 200,00 CZK
Obsah
  • Podrobný popis
Solná koupel pro osvěžení těla díky ochlazujícím účinkům bylin.
Ulevuje od bolesti a současně působí lehce deodoračně. Obsažené rostlinné výtažky a oleje eliminují nadměrné pocení, pokožku lehce tonizují a zlepšují tak její prokrvení.

Mořská sůl společně s bylinnými výtažky skvěle uvolní a dopřává potřebnou péči po dlouhém namáhavém dni.
Byliny jakoje Eukaliptus a Levandule má blahodárné účinky pro Pitta dosha. Působí antibakteriálně, pokožkul lehce myjí a současně léčí případné kožní mykózy. Kromě toho, rostlinné látky osvěžují,
zlepšují prokrvení pokožky a eliminuje i nepříjemnou horkost.

Působí jako účinný přírodní deodorant, který šetrně omezuje nepříjemný tělesný zápach i výskyt bakterií. Solná koupel nejenom že unavené tělo a mysl osvěží, ale také je příjemně provoní
a zamezí jejich nadměrnému pocení.

Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.


Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

INCI: Chloride sodium (Dead sea salt, Himalya salt), Eucalyptus globulus Leaf Oil (Eukaliptus), Lavandula angustifolia Oil(Lavender)
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledPitta sůl