Nemoci A-Z

Artritida

Artritida
Jedná se ajurvédskou formuli bylin Joint Plus - 60kapslí Zánět kloubů
Výrobce
Dostupnost Na objednávku
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 340,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 340,00 CZK
  • Podrobný popis
Slovo artritida znamená "zánět kloubů"
Je odvozen ze dvou řeckých slov: Athlon, což znamená, klouby; a ITIS tedy zánět. Je to obecně chronický proces.

Artritida se vyskytuje v různých formách. Nejčastější bývá ve formě osteoartrózy a revmatoidní artritidy.
Osteoartritida je degenerativní onemocnění kloubů, která se obvykle vyskytuje u starší věkové skupiny a postihuje klouby kolen.
Revmatoidní artritida je závažné onemocnění, které postihuje nejen klouby prstů, zápěstí, kyčle, kolenou a nohohou, ale také svaly, šlachy a dalších tkáně v těle.

Příčiny A Příznaky Artritidy
Hlavními příznaky osteoartrózy jsou bolest a ztuhlost kloubů. Bolest obvykle zvyšuje po cvičení.

Revmatoidní artritida je často nazýván #nemocí vařeného jídla#. Obvykle se vyvíjí postupně v průběhu několika měsíců až let, s přetrvávající bolesti a ztuhlosti v jednom nebo více kloubů a nakonec bolestí celého těla.
Mezi příznaky patří chudokrevnost, zánět tlustého střeva, zácpa, deformované ruce a nohy. Výsledkem osteoartritidy je strukturální změna kloubní chrupavky v kloubech, obvykle těch kloubů, na které je vyvýjen tlak hmotnosti jedince, to jsou například páteř a kolena. Revmatoidní artritida je způsobena zánětem synovie nebo výstelky kloubů. To je doprovázeno otoky a to nakonec vede k znetvoření. Tento stav může být způsoben hormonální nerovnováhou, fyzickým a emocionálním stresem, infekcí, těžkým strachem, šokem a zraněním. Dědičné faktory mohou být také zodpovědné za nástup této nemoci.

Bylinné Léky Na Artritidu
JOINT PLUS

Joint Plus je směs unikátních bylin uvedených v Ájurvédě jako nejlepší protizánětlivé byliny. Tyto vzácné byliny jsou přírodními pomocníky při lehké, středně těžké až těžké formě zánětu, otoku a bolesti.
Joint Plus obsahuje Shallaki, Guggul, Zázvor a Ashwagandha. Tyto bylinky působí společně synergickým způsobem a pomáhá zvládnout akutní a chronické zánětlivé reakce.

BYLINY V JOINT PLUS
Joint Plus je čistě bylinný přípravek bez jakýchkoliv chemických látek. Složky se používají v ájurvédském systému medicíny již více jak 5000 bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Dávkování: 2 kapsle dvakrát denně, s čistou vodou po jídle.

1. SHALLAKI ( BOSWELLIA SERRATA)
Boswellia serrata je velmi populární přírodní protizánětlivá bylina používána Ayurveda lékaři po celém světě.Zmírňuje krční spondylitida a další bolesti při zánětu kloubů, aniž by měla vedlejší účinky.

2. Zázvor ( ZINGIBER OFFICINALE )
Suchý Zázvoro je další užitečná protizánětlivá bylina. Zlepšuje chuť k jídlu a je dobrý pro zažívací a dýchací systém. Suchý zázvor pozoruhodně snižuje markery zánětu v krvi a je velmi silné analgetikum
Je pozoruhodným přírodním lékem na bolesti krční spondylitida.

3. ASHWAGANDHA (WITHANIA SOMNIFERA)
Ashwagandha je známá jako indický ženšen. Jsou známé její protizánětlivé, protirakovinné a antistresové aktivity. Rostlinné steroidy vyvíjí protizánětlivý účinek
Související zboží
Thermo mléko
Thermo mléko
Váta sůl
Váta sůl
Ajurvédský Váta olej
Ajurvédský Váta olej
Ajurvédský Kapha olej
Ajurvédský Kapha olej
Tělo a klouby -  jílový, tělový zábal
Tělo a klouby - jílový, tělový zábal
Regnerační tělový zábal - Práškový
Regnerační tělový zábal - Práškový
Shallaki
Shallaki
Zázvor- Ginger
Zázvor- Ginger
Aswaghanda
Aswaghanda
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledArtritida